Esko

treener/juhatuse liige

Delta Basketball korvpallikooli asutaja ja treener (EKR 5). Varasemalt olnud treener Eesti Maaülikooli Spordiklubis, kus viis meeskonna II liiga meistriks ning saavutas I liigas kahel järjestikusel hooajal pronks- ja hõbemedali. Olnud juhendaja Eesti U20 koondises ja Eesti U23 3x3 koondises. Mängijana tegutsenud Eesti I liiga tasemel.

Kermo

treener

Noortetreener (EKR 3, taotlemisel). Mänginud pikka aega erineval tasemel korvpalli. Korvpallitreeneri karjääri alustas paar aastat tagasi Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis. Kermo on aktiivne ja positiivse ellusuhtumisega ning usub, et iga ühest võib saada korvpallur. Lisaks on Kermo tegelenud jõutõstmisega ja on sellel alal mitmekordne Eesti meister.

Artur 

treener

Noortetreener (EKR 4). Lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri eriala. Varasemalt olnud Estover/Viimsi KK`s noortetreener. Korvpalliga on tegelenud terve oma teadliku elu ja mänginud korvpalli Eesti I liiga tasemel.

Mario

konsultant/tehniline partner

Ott

treener

Noortetreener (EKR 3, taotlemisel). Mänginud pikka aega I liiga tasemel korvpalli. Korvpallitreeneri karjääri alustas paar aastat tagasi kui võttis juhendada Kõrveküla Põhikooli treeninggrupi. Ott on seal ka loodusteaduste õpetaja. Ta on aktiivne panustaja ja inspireerija Noored Kooli programmis.

Ave

lasteaia treener

Dr. Dish viskemasinate esindaja ja koolitaja Eestis (Spordiareenid, juhataja). MiniCamps laagrite kontseptsiooni eestvedaja. Mänginud korvpalli Eesti kõrgeimal tasemel (Tartu Ülikool/Rock, BC Tarvas ja Kuremaa SK/Tartu Palliklubi) ja varasemalt esindanud erinevaid noortekoondisi (U14, U16 ja U18). Olnud omavanuste U18 (1. koht) ja U20 (1. koht) meistrivõistluste hooaja parim mängija (MVP).

©2019 by Delta Basketball