top of page
Esko treener.jpg

Esko

treener/juhatuse liige

Delta Basketball korvpallikooli asutaja ja treener (EKR 5). Varasemalt olnud treener Eesti Maaülikooli Spordiklubis, kus viis meeskonna II liiga meistriks ning saavutas I liigas kahel järjestikusel hooajal pronks- ja hõbemedali. Olnud juhendaja Eesti U20 koondises ja Eesti U23 3x3 koondises. Mängijana tegutsenud Eesti I liiga tasemel.

Kontakt: 53808778, esko@deltabasket.ee

Kermo Pärn.jpg

Kermo

treener

Noortetreener (EKR 3, taotlemisel). Mänginud pikka aega erineval tasemel korvpalli. Korvpallitreeneri karjääri alustas paar aastat tagasi Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis. Kermo on aktiivne ja positiivse ellusuhtumisega ning usub, et iga ühest võib saada korvpallur. Lisaks on Kermo tegelenud jõutõstmisega ja on sellel alal mitmekordne Eesti meister.

Kontakt: 53526938

Grupid: Luunja Keskkool

Hristo Nelinand.jpg

Hristo

treener

Noortetreener (EKR 3, taotlemisel). Esimest korda külastas isa käe kõrval korvpalli trenni kolme aastaselt ja tegelenud korvpalliga selles ajast saadik. Mänginud väga erinevate treenerite käe all nii Jõhvis, Rakveres, kui Tartus. Lisaks treeneri ametile on ta varasemalt töötanud ka noorsootöötajana, õpetajana ja noorte nõustajana.

Kontakt:58021380,hristo.neiland@gmail.com

Grupid: Kõrveküla

Artur Treener.jpg

Artur 

treener

Noortetreener (EKR 4). Lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri eriala. Varasemalt olnud Estover/Viimsi KK`s noortetreener. Korvpalliga on tegelenud terve oma teadliku elu ja mänginud korvpalli Eesti I liiga tasemel.

Kontakt 5539135, artur@deltabasket.ee

Grupid: Annelinna Gümnaasium U10 ja U12

Ott Treener.jpg

Ott

treener

Noortetreener (EKR 3). Mänginud pikka aega I liiga tasemel korvpalli. Korvpallitreeneri karjääri alustas paar aastat tagasi kui võttis juhendada Kõrveküla Põhikooli treeninggrupi. Ott on Kõrveküla koolis loodusteaduste õpetaja. Ta on aktiivne panustaja ja inspireerija Noored Kooli programmis.

Kontakt:53496120, toomsaluott@gmail.com

Grupid: Kõrveküla lasteaed ja mudilased

Mario Luik.png

Mario

konsultant/tehniline partner

Dr. Dish viskemasinate esindaja ja koolitaja Eestis (Spordiareenid, juhataja). MiniCamps laagrite kontseptsiooni eestvedaja. Mänginud korvpalli Eesti kõrgeimal tasemel (Tartu Ülikool/Rock, BC Tarvas ja Kuremaa SK/Tartu Palliklubi) ja varasemalt esindanud erinevaid noortekoondisi (U14, U16 ja U18). Olnud omavanuste U18 (1. koht) ja U20 (1. koht) meistrivõistluste hooaja parim mängija (MVP).

Joosep%20Kivim%C3%A4e_edited.jpg

Joosep treener

Noortetreener (EKR 5). Mänginud pikka aega erineval tasemel korvpalli ja olnud viimased 10 aastat korvpallitreener 

Kontakt: 55541253,

Grupid: Variku ja Forseliuse

Delta_Basketball_logo_black_edited.jpg

Peeter treener

Noortetreener (EKR 3., taotlemisel). Mänginud pikka aega erieval tasmel korvpalli noorteklassidest alates. Kaitsenud Eesti värve noortekoondiste mängudel. Õpib Tartu Ülikoolis õpetajaks ja omandab samal ajal treeneri kutset. 

Kontakt: 56892084, pttael@gmail.com

Grupid: Võnnus ja Mellistes

Liina Vähi.jpg

Liina

treener

Noortetreener (EKR 3 taotlemisel). Õpib Tartu Ülikoolis treeneriks. Õppimise kõrvalt mängib Tartu Ülikool/Kalevi naiskonnas ja kasvatab last. Lõpetanud Tartu Tervishoiu kõrgkooli, kust saanud teadmised laste tervisest ja arengust.

 

Kontakt: 53793055,

Grupid: Variku mudilased ja Varuku U12 tüdrukud

Delta_Basketball_logo_black_edited.jpg

Lehar 

treener

Noortetreener (EKR 6). Lehar on kõige vanem ja kogenum noortetreener meie klubis. Mängib senini korvpalli seeniorite tasemel ja on aktiivne. Lisaks on kehalise õpetaja Tartu Puškini koolis.

Kontakt: 56617828,

Grupid: Puškini Kool

bottom of page